Be2

Be2

Podobno ważniejsze jest wnętrze

Zalety

  • Dobry pomysł

Wady

  • Fatalne tłumaczenie testu
  • Bardzo mozolna rejestracja
  • Zbyt duże ograniczenia wersji bezpłatnej

Nie dobry
4

Be2 to portal randkowy umożliwiający zapoznanie się z osobami o podobnym "profilu psychologicznym". Zamiast bazować na urodzie przerobionych w Photoshopie zdjęć, serwis Be2 oferuje dokładną charakterystykę potencjalnych partnerów.

Choć założenie brzmi bardzo dobrze, bo także w Softonic wierzymy, że od urody bardziej liczy się piękna dusza, be2 rozczarowuje. Profil jest ustalony na podstawie fatalnie przetłumaczonego i zdecydowanie zbyt długiego kwestionariusza. W rezultacie z Be2 korzystają jedynie osoby zdesperowane w poszukiwaniu partnerów. Któż inny po wypełnieniu pięciu stron szczegółowych pytań zadowoliłby się listą zamazanych miniaturek zdjęć?

Bezpłatny dostęp do Be2 jest zresztą niczym lizanie cukierka przez szybę. Nie widać zdjęć, można wysłać tylko jedną wiadomość i nie da się odczytać odpowiedzi. W ten sposób na pewno nie umówimy się na randkę.

Be2 to dobry pomysł, ale fatalnie zrealizowany. Randki dobranych według osobowości osób mogłyby być atrakcyjne, niestety w Be2 nie da się umówić na randkę przy pomocy bezpłatnego konta.

Najczęściej pobierane Sieci społecznościowe na web-apps

Więcej
Be2

Wypróbuj

Be2

Opinie użytkowników o Be2